Chór parafialny

   ► Skład chóru parafialnego
   ► Nuty pieśni cerkiewnych
   ► Teksty pieśni cerkiewnych
   ► Galeria chóru parafialnego

Terminarz niedzielnych czytań Apostoła w Cerkwi.
Lp. Niedziela – Data Imię i Nazwisko
1. Niedziela 12  po Pięćdziesiątnicy  – 30.08.2020r.

( Apostoł  1 Kor. 158 zaczało; 15,1-11)

                                                                     Ton3.

Michał Repeła
2. Niedziela 13 po Pięćdziesiątnicy –  06.09.2020r.

( Apostoł  Dz.Ap. 33 zaczało ; 13,25-32

Ton Święta.

Bogdan Kaniuczok
3. Świato Usiknowenija Czesnoj Hławy Św. Jana Predteczy  po Pięćdziesiątnicy  – 11.09.2020r.

( Apostoł  Rzym. 96 zaczało; 6,18-23.).

Ton3

Olga Kania/ Jarosław Pyrcz.
4. Niedziela 14  po Pięćdziesiątnicy  – 13.09.2020r.

( Apostoł  2Kor. 170 zaczało; 1,21-2,4).

Ton5

Radosław Szmajda
5. Niedziela 15  po Pięćdziesiątnicy  – 20.09.2020r.

( Apostoł  Gal. 215 zaczało; 6,11-18) i 2Kor. Zaczało 176, 4,6-15

                                                             Ton6

 

Filip Droździak

6. Świato Rożdestwo Preświatoj Bohorodyci

– 21.09.2020r.

( Apostoł Flp. 240 zaczało 2,5-11

                                                        Ton Święta.

 

Bazyli Dziadyk

7. Niedziela 16  po Pięćdziesiątnicy  – 27.09.2020r.

Świato Wozdwyżenia Czestnaho                                     i Żywotworiaszczoho Kresta.

( Apostoł  1Kor. 124 zaczało; 1,10-18).

Ton Święta.

 

Michał Repeła

8. Niedziela 17  po Pięćdziesiątnicy  – 4.10.2020r.

( Apostoł  1Gal. 203 zaczało; 2,16-20, i 2Kor. 182 zaczało, 6,16-7,1.

Ton8

Bogdan       Kaniuczok
9. Niedziela 18  po Pięćdziesiątnicy  – 11.10.2020r.

( Apostoł  2Kor. 188 zaczało 9,6-11.

                                                                  Ton1.

Marek Oleśniewicz
10. Świato Pokrowy Preświatoj Bohorodyci                                            

                                                       – 14.10.2020r.

( Apostoł Hbr. 320 zaczało; 9,1-7).

                                                         Ton Świata.

Olga Kania / Jarosław Pyrcz.

CZYTANIA GODZIN KANONICZNYCH

Lp. Niedziela – Data
1. Niedziela 12  po Pięćdziesiątnicy  – 30.08.2020r.

Czas 3 : Natalia Szpytko ;   Czas 6 : Radosław Szmajda.

2. Niedziela 13 po Pięćdziesiątnicy  – 6.09.2020r.

Czas 3 : Oliwia Andrejczyn ; Czas 6 : Patrycja Horbal.

3. Świato Usiknowenija Czesnoj Hławy Św. Jana Predteczy                                            

11.09.2020r.

Czas 3 : Anna Dębska;    Czas 6 : Emilia Repeła.

4. Niedziela 14  po Pięćdziesiątnicy  – 13.09.2020r.

Czas 3 : Helena Chomiak; Czas 6 : Filip Droździak.

5. Niedziela 15  po Pięćdziesiątnicy  – 20.09.2020r.

Czas 3 : Michał Repeła;   Czas 6 : Marek Oleśniewicz.

6. Święto Rożdestwa Preświatoj Bohorodyci  – 21.09.2020r.

Czas 3 : Emilia Repeła ; Czas 6 : Anna Dębska.

7. Niedziela 16  po Pięćdziesiątnicy  – 27.09.2020r.

Czas 3 :Helena Chomiak;    Czas 6 : Agnieszka Repeła.

8. Niedziela 17  po Pięćdziesiątnicy  – 04.10.2020r.

Czas 3 : Marek Oleśniewicz;    Czas 6 : Radosłąw Szmajda

  9. Niedziela 18  po Pięćdziesiątnicy  – 11.10.2020r.

Czas 3 : Natalia Szpytko;    Czas 6 : Oliwia Andrejczyn.

10. Świato Pokrowa Preświatoj Bohorodyci – 14.10.2020r.

                 Czas 3 : Anna Dębska; Czas 6 : Emilia Repeła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image_pdfimage_print
Przejdź do paska narzędzi