Chór parafialny
► Skład chóru parafialnego
► Nuty pieśni cerkiewnych
► Teksty pieśni cerkiewnych
► Galeria chóru parafialnego
Terminarz niedzielnych czytań Apostoła w Cerkwi. | ||
Lp. | Niedziela – Data | Imię i Nazwisko |
1. | Niedziela 12 po Pięćdziesiątnicy – 30.08.2020r.
( Apostoł 1 Kor. 158 zaczało; 15,1-11) Ton3. |
Michał Repeła |
2. | Niedziela 13 po Pięćdziesiątnicy – 06.09.2020r.
( Apostoł Dz.Ap. 33 zaczało ; 13,25-32 Ton Święta. |
Bogdan Kaniuczok |
3. | Świato Usiknowenija Czesnoj Hławy Św. Jana Predteczy po Pięćdziesiątnicy – 11.09.2020r.
( Apostoł Rzym. 96 zaczało; 6,18-23.). Ton3 |
Olga Kania/ Jarosław Pyrcz. |
4. | Niedziela 14 po Pięćdziesiątnicy – 13.09.2020r.
( Apostoł 2Kor. 170 zaczało; 1,21-2,4). Ton5 |
Radosław Szmajda |
5. | Niedziela 15 po Pięćdziesiątnicy – 20.09.2020r.
( Apostoł Gal. 215 zaczało; 6,11-18) i 2Kor. Zaczało 176, 4,6-15. Ton6 |
Filip Droździak |
6. | Świato Rożdestwo Preświatoj Bohorodyci
– 21.09.2020r. ( Apostoł Flp. 240 zaczało 2,5-11 Ton Święta. |
Bazyli Dziadyk |
7. | Niedziela 16 po Pięćdziesiątnicy – 27.09.2020r.
Świato Wozdwyżenia Czestnaho i Żywotworiaszczoho Kresta. ( Apostoł 1Kor. 124 zaczało; 1,10-18). Ton Święta. |
Michał Repeła |
8. | Niedziela 17 po Pięćdziesiątnicy – 4.10.2020r.
( Apostoł 1Gal. 203 zaczało; 2,16-20, i 2Kor. 182 zaczało, 6,16-7,1. Ton8 |
Bogdan Kaniuczok |
9. | Niedziela 18 po Pięćdziesiątnicy – 11.10.2020r.
( Apostoł 2Kor. 188 zaczało 9,6-11. Ton1. |
Marek Oleśniewicz |
10. | Świato Pokrowy Preświatoj Bohorodyci
– 14.10.2020r. ( Apostoł Hbr. 320 zaczało; 9,1-7). Ton Świata. |
Olga Kania / Jarosław Pyrcz. |
CZYTANIA GODZIN KANONICZNYCH
Lp. | Niedziela – Data |
1. | Niedziela 12 po Pięćdziesiątnicy – 30.08.2020r.
Czas 3 : Natalia Szpytko ; Czas 6 : Radosław Szmajda. |
2. | Niedziela 13 po Pięćdziesiątnicy – 6.09.2020r.
Czas 3 : Oliwia Andrejczyn ; Czas 6 : Patrycja Horbal. |
3. | Świato Usiknowenija Czesnoj Hławy Św. Jana Predteczy
– 11.09.2020r. Czas 3 : Anna Dębska; Czas 6 : Emilia Repeła. |
4. | Niedziela 14 po Pięćdziesiątnicy – 13.09.2020r.
Czas 3 : Helena Chomiak; Czas 6 : Filip Droździak. |
5. | Niedziela 15 po Pięćdziesiątnicy – 20.09.2020r.
Czas 3 : Michał Repeła; Czas 6 : Marek Oleśniewicz. |
6. | Święto Rożdestwa Preświatoj Bohorodyci – 21.09.2020r.
Czas 3 : Emilia Repeła ; Czas 6 : Anna Dębska. |
7. | Niedziela 16 po Pięćdziesiątnicy – 27.09.2020r.
Czas 3 :Helena Chomiak; Czas 6 : Agnieszka Repeła. |
8. | Niedziela 17 po Pięćdziesiątnicy – 04.10.2020r.
Czas 3 : Marek Oleśniewicz; Czas 6 : Radosłąw Szmajda |
9. | Niedziela 18 po Pięćdziesiątnicy – 11.10.2020r.
Czas 3 : Natalia Szpytko; Czas 6 : Oliwia Andrejczyn. |
10. | Świato Pokrowa Preświatoj Bohorodyci – 14.10.2020r.
Czas 3 : Anna Dębska; Czas 6 : Emilia Repeła. |