Terminarz niedzielnych i świątecznych czytań dla cerkiewnego Chóru.

 

Terminarz niedzielnych i świątecznych czytań z Listów Apostolskich w lubińskiej Cerkwi.
Lp. Niedziela – Data Imię i Nazwisko
1. Niedziela 12  po Pięćdziesiątnicy  – 30.08.2020r.

( Apostoł  1 Kor. 158 zaczało; 15,1-11)

Michał Repeła
2. Niedziela 13 po Pięćdziesiątnicy –  06.09.2020r.

( Apostoł  Dz.Ap. 33 zaczało ; 13,25-32

Bogdan Kaniuczok
3. Świato Usiknowenija Czesnoj Hławy Św. Jana Predteczy    – 11.09.2020r.

( Apostoł  Rzym. 96 zaczało; 6,18-23.).

Olga Kania/ Jarosław Pyrcz.
4. Niedziela 14  po Pięćdziesiątnicy  – 13.09.2020r.

( Apostoł  2Kor. 170 zaczało; 1,21-2,4).

Radosław Szmajda
5. Niedziela 15  po Pięćdziesiątnicy  – 20.09.2020r.

( Apostoł  Gal. 215 zaczało; 6,11-18) i 2Kor. Zaczało 176, 4,6-15                      

 

Filip Droździak

6. Świato Rożdestwo Preświatoj Bohorodyci

– 21.09.2020r.

( Apostoł Flp. 240 zaczało 2,5-11

 

Bazyli Dziadyk

7. Niedziela 16  po Pięćdziesiątnicy  – 27.09.2020r.

Świato Wozdwyżenia Czestnaho            i Żywotworiaszczoho Kresta.

( Apostoł  1Kor. 124 zaczało; 1,10-18).

 

Michał Repeła

8. Niedziela 17  po Pięćdziesiątnicy  – 4.10.2020r.

( Apostoł  1Gal. 203 zaczało; 2,16-20, i 2Kor. 182 zaczało, 6,16-7,1.

Bogdan       Kaniuczok
9. Niedziela 18  po Pięćdziesiątnicy  – 11.10.2020r.

( Apostoł  2Kor. 188 zaczało 9,6-11.

Marek Oleśniewicz
10. Świato Pokrowy Preświatoj Bohorodyci   – 14.10.2020r.

( Apostoł Hbr. 320 zaczało; 9,1-7).

Olga Kania / Jarosław Pyrcz.

Czytania godzin kanonicznych: 

Lp. Niedziela – Data
1. Niedziela 12  po Pięćdziesiątnicy  – 30.08.2020r.

Czas 3 : Natalia Szpytko ;   Czas 6 : Radosław Szmajda.

2. Niedziela 13 po Pięćdziesiątnicy  – 6.09.2020r.

Czas 3 : Oliwia Andrejczyn ; Czas 6 : Patrycja Horbal.

3. Świato Usiknowenija Czesnoj Hławy Św. Jana Predteczy    11.09.2020r.

Czas 3 : Anna Dębska;    Czas 6 : Emilia Repeła.

4. Niedziela 14  po Pięćdziesiątnicy  – 13.09.2020r.

Czas 3 : Helena Chomiak; Czas 6 : Filip Droździak.

5. Niedziela 15  po Pięćdziesiątnicy  – 20.09.2020r.

Czas 3 : Michał Repeła;   Czas 6 : Marek Oleśniewicz.

6. Święto Rożdestwa Preświatoj Bohorodyci  – 21.09.2020r.

Czas 3 : Emilia Repeła ; Czas 6 : Anna Dębska.

7. Niedziela 16  po Pięćdziesiątnicy  – 27.09.2020r.

Czas 3 :Helena Chomiak;    Czas 6 : Agnieszka Repeła.

8. Niedziela 17  po Pięćdziesiątnicy  – 04.10.2020r.

Czas 3 : Marek Oleśniewicz;    Czas 6 : Radosłąw Szmajda

  9. Niedziela 18  po Pięćdziesiątnicy  – 11.10.2020r.

Czas 3 : Natalia Szpytko;    Czas 6 : Oliwia Andrejczyn.

10. Świato Pokrowa Preświatoj Bohorodyci                                                                                                    – 14.10.2020r.

   Czas 3 : Anna Dębska; Czas 6 : Emilia Repeła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

image_pdfimage_print
Przejdź do paska narzędzi