Przekaż swój 1 % podatku dla Bartosza Urdy

 

POMÓŻMY SPEŁNIAĆ DZIECIĘCE MARZENIA
To nic Ciebie nie będzie kosztowało – Przekaż tylko 1 % swojego podatku

 

„ Dzięki Twojemu dobremu sercu i wsparciu finansowemu świat Bartosza może stać się bardziej wesoły i kolorowy. Pomóż mu walczyć z niepełnosprawnością i trudami codziennego życia. Twoja pomoc to dla Bartosza szansa na zdrowy rozwój, samodzielne i szczęśliwe życie. Bartosz pragnie móc czerpać z życia wszystko to co najlepsze i móc cieszyć się nim tak, jak mogą jego rówieśnicy i tak jak ty to robisz na co dzień … „

APEL
CZŁOWIEK JEST TYLE WART ILE MOŻE DAĆ DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI

Zwracamy się do osób dobrego serca o pomoc dla naszego synka Bartosza, bo szczęście to znaczy pomóc i spełniać marzenia a wesoła twarz dziecka jest piękniejsza niż kwiat.

Bartosz urodził się w 2005 roku z wadami wrodzonymi i od tego czasu przebył wiele operacji . Miedzy innymi – Rozszczep podniebienia miękkiego, przepuklina pępkowa, Dreny do prawego i lewego uszka . Ponadto Bartosz ma problemy z Wadą wzroku, Obniżona koordynacja Wzrokowo –Ruchowa, Wada wymowy, Skolioza kręgosłupa prawo i lewo stronna bardzo źle rokująca.

Jestem radosnym chłopcem, kocham świat i ludzi. Intensywna rehabilitacja i mnóstwo ćwiczeń ruchowych sprawiają mi pomoc. Umiem komunikować się ze światem za pomocą gestów i wyczytywania z ust. Mam problemy z wykonywaniem czynności manualne, to jednak bardzo się staram wykonywać powierzone mi zadania. Pracuje ze mną nie tylko mama ale mnóstwo osób. Uczęszczam na rehabilitację, logopedię, praca poprzez zabawę z surdopedagogiem dla dziecka niesłyszącego, zajęcia grupowe nad nadpobudliwością. nauka czytania i rozumienie ze słuchu ponieważ nie słyszę sylab ,głosek. Odwiedzam Okulistę ortopedę., logopedę. neurologa ,psychologa ,chirurga ,foniatrę. wyjeżdżam na turnusy rehabilitacyjne .które choć kosztowne ,przynoszą bardzo duże efekty.
Czeka mnie długa i kręta droga. Obiecuję, że będę się starał, bym mógł w przyszłości radzić sobie sam. Zrobię to dla rodziców, rodzeństwa i dla was. Za pośrednictwem moich Rodziców proszę Was o pomoc. Oni razem ze mną walczą o to, abym mógł samodzielnie funkcjonować, mówić i ciągle się rozwijać.Wasza pomoc jest bezcenna.

Dajecie nam poczucie bezpieczeństwa, siłę i wiarę w lepsze jutro. Dzięki Wam możemy zapewnić Bartoszowi wszechstronną rehabilitację, gdyż sami nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich wydatków. Gorąco wierzymy, że Wasze serca odpowiedzą na nasz apel, a za okazaną pomoc i życzliwość dziękujemy w imieniu Bartosza i łasnym.

Wdzięczni rodzice
Olga i Jarosław Urda

Z pomocą dla naszego syna spieszy
OOP Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „TETRUSEK”
59-220 Legnica
ul. Wileńska 7A/3

KRS: 0000304472

Volkswagen Bank Polska S.A.
88 2130 0004 2001 0456 3391 0001

KOD SWIFT : INGBPLPW
numer IBAN : PL 88 2130 0004 2001 0456 3391 0001

Inne informacje ułatwiające kontakt z podopiecznym
na rzecz Bartosz 1103 Urda

KONTAKT Z RODZICAMI: olga1103@wp.pl