POMOC LUDZIOM DOTKNIĘTYM WOJNĄ NA UKRAINIE

 

Drodzy Bracia i Siostry!

Parafia Prawosławna Świętej Trójcy w Lubinie organizuje pomoc ludziom dotkniętym wojną na Ukrainie. Wszyscy jesteśmy głęboko poruszeni tą tragiczną sytuacją. To, co wydawało się niemożliwe w naszych czasach stało się faktem. Cierpią ludzie i potrzebna jest nasza pomoc!

  • Zachęcamy wszystkich wiernych do wspólnej modlitwy o pokój na Ukrainie i na całym świecie, do nabożeństw organizowanych  w Parafii Prawosławnej Świętej Trójcy w Lubinie.

Organizujemy zbiórkę potrzebnych rzeczy i produktów:

podstawowe środki ochrony osobistej i kosmetyki (np. mydło, żel pod prysznic, mokre chusteczki, chusteczki higieniczne, podpaski, wkładki, pasta do zębów, szczoteczka do zębów, itp.

–  konserwy, makaron, cukier, ryż,

–  płaszcze przeciwdeszczowe, baterie, ładowarki do telefonów, poverbanki, koce, pościel, śpiwory, termosy, kubki termiczne,

– pampersy, mleko modyfikowane dla niemowląt, jedzenie w słoiczkach dla małych dzieci, plastikowe łyżeczki do karmienia.

kawa, herbata, soki, napoje dla dzieci, itp.,suche ciastka, paluszki, krakersy, zupki chińskie,  owoce, orzechy, bakalie, batony energetyczne,

itp., przekąski, które można szybko przygotować i zabrać ze sobą w podróż,

– kubki, talerze, sztućce jednorazowe, środki przeciwbólowe, bandaże, gaziki, wodę utlenioną,

Kontakt:

Tel. 503722002

Email: cerkiew_lubin@op.pl